(048) 788-01-81
(094) 886-01-81

illl

Любите вишукану, що тане в роті їжу, з захоплюючим, що зводить з розуму, ароматом? Тоді вам невимовно пощастило - знайомство з нашим сайтом стане для вас перепусткою у світ незрівнянного смаку вишуканої турецької кухні.

Для того, щоб смачно поїсти, вам більше не потрібно стояти в довгих чергах або їхати в ресторан, розташований в сусідньому кварталі - тепер смачна їжа знаходиться на відстані всього одного телефонного дзвінка від вас.

Ми раді привезти смачну їжу в будь-який куточок центру Одеси, в будь-який зручний для вас момент. Доставка в офіс або на дім, в лазню або більярдний клуб - де б ви не знаходилися і чим би не займалися, ви завжди можете скуштувати нашу кухню.

 

Доставка їжі здійснюється в термобоксах, які збережуть тепло і смакові якості страви протягом 2-х годин. «ILPasso» гарантує якість своєї продукції.

Компанія має власний автопарк. Ми не користуємося послугами сторонніх організацій і грамотно плануємо роботу кур'єрів. Саме тому наші клієнти можуть розраховувати на найшвидшу в місті доставку і кращий рівень сервісу. В територію доставки входить периметр великого центру (дивіться карту). Усього кілька десятків хвилин, і вибране блюдо у вас.

Все, що вам необхідно зробити - зателефонувати за номером та оформити замовлення, після чого ви можете спокійно починати накривати на стіл, оскільки вже дуже скоро наші кур'єри з готовим замовленням будуть стояти на вашому порозі.

Вартість

Доставка нашої їжі - 40грн,
а вартість мінімального замовлення складає 150 грн.

Час

Замовлення на доставку приймаються з 11:00 до 22:00
Термін доставки - 60 + / - 15 хвилин.

Оплата

Доставка оплачується кур'єру готівкою при отриманні.